UZŅĒMĒJU DIENAS LATGALĒ 2019

Biznesa un karjeras iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” norisināsies no 10.-11.maijam Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Šogad, Baltic Data piedalīsies ar aktuālo biznesa vadības risinājumu informatīvo stendu – Office Line.

Pasākuma ietvaros 2019.gada 10. maija laikā no 10:00 līdz 18:00, un 11.maijā no 10:00 līdz 17:00 Daugavpils Olimpiskajā centrā  ikvienam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un iepazīt mūsdienīgus biznesa vadības risinājumus, lai uzlabotu savu uzņēmējdarbību, optimizētu procesus un palielinātu efektivitāti.

Mūsu stendā Jūs varēsiet ne tikai saņemt izsmeļošu informāciju, bet arī apskatīt un pamēģināt visus Office Line moduļus:

  • Finanšu grāmatvedība;
  • Klientu pasūtījumu apstrāde (tai skaitā noliktavas uzskaite un ražošana);
  • Personālvadība un algu aprēķini;
  • Interneta veikala risinājums.

Izmantojiet iespēju un saņemiet profesionālu konsultāciju no mums – uzņēmuma ar vairāk kā 25 gadu veiksmīgu pieredzi tirdzniecībā un 15 gadu pieredzi e-komercijā.

Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā:

  • popularizēt vietējos uzņēmējus – aicinot piedalīties uzņēmumus, kuriem ir interese reklamēt sevi: gan savus produktus un pakalpojumus, gan arī sevi kā darba vietu nodrošinātāju;
  • aicināt uzņēmējus savstarpēji sadarboties un kontaktēties – iepazīties, tīkloties;
  • iepazīstināt apmeklētājus ar pilsētā un reģionā esošajām darba vietām, kas palīdzētu uzņēmējiem risināt aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu.

Ar prieku aicinām pasākumu apmeklēt arī mūsu esošos klientus, jo šī gada pasākuma programma ir izdevusies ļoti daudzpusīga, interesanta un saistoša.

Papildus informācija par pasākumu ir atrodama ŠEIT.

TIEKAMIES 10. un 11. MAIJĀ- DAUGAVPILĪ!

Kopīgot šo ziņu

Saistītie raksti