UZŅĒMĒJU DIENAS VIDZEMĒ 2019

Lielākais biznesa notikums “Vidzemes uzņēmēju dienas 2019” jau pavisam drīz – Valmierā!

Šogad, Baltic Data piedalīsies ar aktuālo biznesa vadības risinājumu informatīvo stendu – Office Line, un sniegs bezmaksas konsultācijas.

Pasākuma ietvaros 2019.gada 17. maija laikā no 10:00 līdz 18:00, un 18.maijā no 8:30 līdz 16:00 Valmieras centrā,  ikvienam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un iepazīt mūsdienīgus biznesa vadības risinājumus, lai uzlabotu savu uzņēmējdarbību, optimizētu procesus un palielinātu efektivitāti. Piedāvāsim finanšu grāmatvedības, klientu pasūtījumu apstrādes, noliktavas un ražošanas biznesa risinājumu prezentāciju klātienē. Tāpat būs iespējams izmēģināt mūsu Personāla vadības un algu aprēķina programmu un iepazīt jauno interneta veikala risinājumu E-bizness.

Izmantojiet iespēju un saņemiet profesionālu konsultāciju no mums – uzņēmuma ar vairāk kā 25 gadu veiksmīgu pieredzi tirdzniecībā un 15 gadu pieredzi e-komercijā.

Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Vidzemes reģionā.

Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 250 uzņēmumu. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties dažādās loterijās un konkursos, lai laimētu vērtīgas balvas, degustēt vietējos gardumus, saņemt īpašas atlaides un piedāvājumus, iepazīt jaunāko tehniku un auto tirdzniecības, nomas un servisa uzņēmumu pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, konsultēties ar dažādu nozaru speciālistiem, kā arī gūt plašu ieskatu reģiona preču un pakalpojumu piedāvājumā.

Ar prieku aicinām pasākumu apmeklēt arī mūsu esošos klientus!

Papildus informācija par pasākumu ir atrodama ŠEIT.

TIEKAMIES 17. un 18. MAIJĀ VALMIERĀ!

Kopīgot šo ziņu

Saistītie raksti