EXPO BIZNESAM 2018

Lielākais ikgadējais B2B sadarbības veicināšanas pasākums uzņēmumiem un organizācijām EXPO BIZNESAM 2018 šogad norisināsies no 5.-9.novembrim.

Arī šogad Baltic Data piedalīsies aktuālo risinājumu ekspozīcijā un mūsu tēma būs: Tirdzniecība bez robežām!

Pasākuma ietvaros 2018.gada 7.novembrī laikā no 12.00-17.00 kopstrādes telpā “Teikums”  ikvienam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un iepazīt mūsdienīgu interneta veikala risinājumu eBizness. Mūsu komanda izvērtēs Jūsu iespējas uzsākt e-komerciju mēneša laikā! Nekādu iegādes izmaksu, tikai konstants ikmēneša maksājums 81EUR/mēnesī un Jūs būsiet sasniedzams klientam 24/7. eBizness – tas ir SEO optimizēts, ērts, funkcionāls un pielāgojams risinājums tirdzniecības paplašināšanai, kas ir lietojams gan atsevišķi, gan integrējams ar citām sistēmām un programmām.

Tāpat pasākuma ietvaros Jums būs iespēja saņemt konsultācijas un atbildes par citiem Office Line risinājumiem – Noliktavas uzskaiti, Finanšu grāmatvedību, Algu aprēķina un personāla vadības programmu.

Izmantojiet iespēju un saņemiet profesionālu konsultāciju no mums – uzņēmuma ar vairāk kā 25 gadu veiksmīgu pieredzi tirdzniecībā un 15 gadu pieredzi e-komercijā.

Ar prieku aicinām pasākumu apmeklēt arī mūsu esošos klientus, jo šī gada pasākuma programma ir izdevusies ļoti daudzpusīga, interesanta un saistoša.

Papildus informācija par pasākumu ir atrodama šeit: https://www.biznesam.lv/expo

TIEKAMIES 7.NOVEMBRĪ!

 

 

Kopīgot šo ziņu

Saistītie raksti