TOP 5 iemesli uzsākt e-biznesu jau šodien!

Neatkarīgi no tā, vai Tu esi iesācējs vai investors ar nelielu pamatkapitālu, lai sāktu jaunu uzņēmējdarbību, e-komercija ir lieliska nozare, kurā Tu vari iekļūt jau šodien. Pat kā iesācējam biznesa pasaulē, e-veikals ir efektīvs instruments un resurss attīstībai. Viss, kas Tev nepieciešams – ideja un vēlme gūt panākumus!

1. Interneta tirdzniecības jeb e – komercijas apjoms visā pasaulē pieaugs par 13-25%

eMarketer prognozē ļoti ātru pasaules e-komercijas izaugsmi un attīstību 2018.gadā. Tiek prognozēts, ka tirdzniecība internetā līdz 2018.gada beigām sasniegs jau gandrīz 2.5 triljonus ASV dolāru.

Izvēloties uzņēmējdarbības jomu un modeli, vienmēr ir svarīgi noskaidrot šī brīža tendences un, ja vien tas ir iespējams, pāriet uz izaugsmes tirgiem. Šobrīd e – komercija ir patiešām laba izvēle gan jauniem uzņēmējiem, gan tiem, kuri vēlas dažādot vai paplašināt savu komercpraksi.

Ja Tu vēlies iekļūt interneta tirdzniecības pasaulē, tad nav bijis piemērotāks brīdis kā šobrīd. Un katru dienu šīs iespējas tikai pieaug.

2. Spēj pelnīt, kamēr Tu guli!

Uzņēmuma atrašanās vieta, vizuālais tēls, tehniskais iekārtojums vienmēr ir bijuši būtiski stūrakmeņi efektīvai biznesa attīstībai. Telpas, iekārtojums, veikalu noformējums – tas rada atpazīstamību un veicina pārdošanu. E-komercijā Tu vari izveidot vietni – domēnu ar sava uzņēmuma nosaukumu un pārdot savus produktus visā pasaulē. Vairs nav nepieciešamo vairāki veikali, skatlogi, vizuālā reklāma visā pasaulē.

7 dienas nedēļā, 24 stundas dienā – tāds ir e-komercijas darba laiks un pieejamība! Tu spēj pārdot un pelnīt naudu, kamēr pats guli vai baudi atvaļinājumu. Tehnoloģiju attīstība ir ļoti strauja un uzņēmējiem ir jācenšas maksimāli tās izmantot, lai paplašinātos un nezaudētu konkurenci.

3. Viegli un ātri!

Laika gaitā ne tikai paši e-komercijas rīki un programmas ir kļuvušas daudz ērtākas un vieglākas lietošanā iesācējiem, bet arī to funkcionalitāte ir krietni paplašinājusies  – no pārdošanas platformām līdz mārketinga optimizācijai un SEO rīkiem.

Biznesu ir iespējams maksimāli optimizēt – savieno savu interneta veikala platformu ar noliktavas uzskaiti, grāmatvedības programmu un kases aparātu. Automatizē rēķinu izrakstīšanu, pieslēdz visdažādākos maksājumu veidus. Viens no izciliem risinājumiem ir eBizness – ne tikai jau gatavs interneta veikals, bet e-komercijas sistēma, kuru var savienot ar noliktavas, ražošanas, loģistikas, pārdošanas programmu OfficeLine, nodrošinot automātisku datu sinhronizāciju ar grāmatvedības programmu Finanšu grāmatvedība.

Sarežģītākais interneta veikalu jomā ir produkts. Izlemt, ko Tu pārdosi! Bet, ja Tu pārdod preci, kurai tici, kura ir bijusi noderīga Tev pašam – tas pārdošanas procesu padarīs vieglāku, veidojot pozitīvas attiecības ar preču izplatītājiem vai iegādājoties produktus. Turklāt šī kaislība ar kuru esi gatavs doties tirgū, būs atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

4. 80% interneta lietotāju ir veikuši pirkumus tiešsaitē.

Kā Tu nojaut, tad šis procents tikai pieaug. Galvenais e-komercijas uzņēmuma īpašnieka uzdevums – radīt uzticamību esošajiem un potenciālajiem klientiem. Izstrādājot pievilcīgu dizainu un ērti lietojamu interneta veikalu, ar saturu, kas Tavam klientam ir noderīgs, būsi trāpījis mērķī.

Uzticēšanās ir viens no svarīgākajām e-biznesa aspektiem. Protams, cilvēki bieži paļaujas uz reklāmu un atsauksmēm, tomēr arvien vairāk interneta veikalu klienti pievērš uzmanību drošības un privātuma politikai.

5. Tu vari pārdot klientam, kurš aizgājis no veikala!

Praktiski jebkurš interneta veikala uzņēmums, konstatējot, ka i-veikala apmeklētājs ir pametis lapu vai savu iepirkumu grozu, analizēs situāciju. Meklēs iemeslus un veidus kā uzrunāt klientu atkārtoti.

Tā ir e-tirdzniecības priekšrocība – tu spēj identificēt savus veikala apmeklētājus, izsūtīt viņiem īpašus piedāvājumus, informēt par atlaidēm, jaunumiem un aktualitātēm, aicinot atgriezties pie Tevis! Satura mārketings ir lielisks tirdzniecības rīks.

Ja vēlies uzsākt e-komerciju – sazinies ar profesionālo BalticData komandu, kas Tev palīdzēs ne tikai izveidot jaunu interneta veikalu, bet arī izmantot risinājumus, kas radīti balstoties uz 25 gadu pieredzi tirdzniecībā un 15 gadu pieredzi e-komercijā: Mob. 26480061, e-pasts  bvs@balticdata.lv

 

 

 

Kopīgot šo ziņu

Saistītie raksti